Про компанiю – Грош

Про компанiю

Історія розвитку

ТОВ НВП «Аргон» - один із лідерів у галузі роздрібної торгівлі Вінницької області. Все починалось із маленького кіоску, що в 90-х роках минулого століття
був розташований на вулиці Чехова та торгував ласощами, пропонуючи покупцям великий, як на той час, асортимент кондитерських виробів та спецій.

1997 рiк

Початок розвитку мережі магазинів „Корона" було покладено в 1997 році з відкриттям магазину оптово-роздрібної торгівлі на розі вулиць Порика та 600-річчя. Це був невеликий магазин торговельною площею близько 70 кв.м. Магазин швидко полюбився і запам'ятався вінничанам як кращий магазин у Вінниці з найбільшим асортиментом кондитерських виробів. Невеликий магазинчик навіть не міг умістити всіх бажаючих покупців і черги вишикувались аж на вулицю. Рік потому був відкритий ще один оптово-роздрібний магазин по вул. Чехова. Так склалася добра традиція: щороку, під Новий рік відкривати новий магазин.

1998 рiк

У 1998 році компанія відкрила відразу три магазини у Вінниці на вулицях Ширшова, Фрунзе та Козицького.

1999 рiк

У 1999 році в приміщенні по проспекті Юності 22 «Аргон» відкриває ще один оптово-роздрібний магазин. Таким чином, практично за 2 роки компанії вдалося створити власну роздрібну мережу. З відкриттям магазинів, кількісний ріст змінився періодом якісних змін мережі, спрямованих на підвищення ефективності її функціонування. У цей період удосконалюється асортиментна політика компанії, торговельні й управлінські бізнес-процеси, методики навчання і стимулювання персоналу. З іншого боку, невеликий формат магазинів і старі форми торгівлі стали вже "тісним" для компанії, тому було прийняте рішення про розробку нового концептуального магазину самообслуговування з торговельною площею понад 300 кв.м.

2001 рiк

У листопаді 2001 року компанія «Аргон» реконструює оптово-роздрібний магазин по проспекту Юності та відкриває перший у Вінниці супермаркет самообслуговування торговельною площею 350 кв.м.

2014 рiк

23 серпня 2014 року в місті Могилів-Подільський відбулося відкриття магазину «Грош Експрес» за адресою вул. Стависька, 33.
В магазині запрацювали відділ піци та власної випічки, де можна придбати близько 50 найменувань хлібобулочних виробів власного виробництва від традиційного свіжого хлібу до кексів і шарлоток. Піца випікається виключно з свіжих продуктів по традиційним італійським рецептам, які вже давно оцінили покупці гапермаркетів «Грош».
Ще 2 магазини було відкрито у м. Вінниця: 17 вересня «Грош Експрес» за адресою вул. Л.Ратушної 24, та 15 листопада за адресою м. Вінниця, пр. Юністі 22.

2015 рiк

За 2015-й рік в мережу магазинів «Грош» додалось 6 магазинів. З них 3 магазини відкрили свої двері покупцям в м. Вінниця, а відкриття ще 3-х магазинів відбулося в містечках у Вінницькій області:
23 травня - «Грош Експрес» у місті Хмільник, за адресою вул. Леніна, 25
17 липня - «Грош Експрес» в місті Немирів, за адресою вул.Горького, 88
8 грудня 2015 року об 14:00 відбулось урочисте відкриття нового супермаркету «Грош Експрес» в місті Жмеринка, що знаходиться за адресою вул.Шевченка, 2а.

2016 рiк

У 2016 році було відкрито 8 нових магазинів по всій Вінницькій області.
Мережу магазинів «Грош Експрес» доповнив ще один магазин на К.Маркса, 48а, що в м. Вінниця.
9 червная 2016 року відбулося урочисте відкриття нового магазину мережі в м. Літин.
14 липня 2016 року о 11:00, відбулось офіційне відкриття магазину «Грош Експрес» в місті Бар, за адресою пл. Пам'яті, 1.
22 вересня 2016 року об 14:00 відбулось урочисте відкриття нового супермаркету «ГРОШ-Експрес» в місті Жмеринка, що знаходиться за адресою вул.Центральная, 8. Це вже другий в місті супермаркет такого рівня.
5 жовтня 2016 року відбулося відкриття нового магазину «Грош Eкспрес»
в місті Бершадь за адресою вул. Ю. Коваленка, 4.
17 листопада 2016 року об 14:00 відбулось урочисте відкриття нового супермаркету «Грош Експрес» в місті Крижопіль, що знаходиться за адресою вулиця Героїв України, 65.
15 грудня 2016 року об 16:00 відбулось відкриття нового супермаркету «Грош Експрес» в місті Ямпіль, що знаходиться за адресою вулиця Свободи, 101.

2017 рiк

11 травня 2017 року супермаркет «Грош Експрес» з'явився і в місті Тульчин, за адресою вул. М. Леонтовича, 33. Це перший двоповерховий магазин мережі з власною зоною Food Court, який прикрасив містечко своєю затишністю та великим асортиментом товарів власного виробництва.
1 грудня 2017 року мережі магазинів «ГРОШ» виповнилося 20 років! З нагоди нашого 20-річчя, була проведена акція «ГРОШ ПОВЕРТАЄ ГРОШІ», під час якої щасливим покупцям було повернуто більше 700 тисяч гривень. 1 грудня, випадковим чином був обраний щасливий день листопада ( щасливим днем стало 13 листопада) і всі покупці, хто мав чек за цей день, змогли здійснити покупки в будь-якому магазині мережі Грош використавши чек Щасливого дня.
На сьогоднішній день мережа супермаркетів «Грош», «Грош Експрес», «К-маркет» - сильна мережа з великим інноваційним і організаційним потенціалом, яка є лідером на Вінницькому ринку рітейла.

Фотогалерея

Адреси та режим роботи магазинів