Власна торгова марка

2 Wash&Clean

ТМ “2 Wash&Clean” пропонує вам рішення для створення надзвичайної чистоти та гармонії в вашому домі.

Feel Yourself

Наша колекція засобів догляду за тілом “Feel Yourself ” включає крем-мило, шампунь та гель для душу, які створені з використанням натуральних інгредієнтів, що ніжно очищують і зволожують вашу шкіру і волосся.

Power Energy

Батончики від “Power Energy” ідеально підходять для активних людей, спортсменів або тих, хто просто потребує додаткового заряду енергії під час повсякденних занять.

Sweet Melodies

Світ солодощів, де ви знайдете великий вибір найсмачніших ласощів. Від зефіру до вафель, цукерок, печива та мармеладу – “Sweet Melodies” має все, що необхідно для задоволення вашого солодкого апетиту.

FineWaters

Торгова марка “FineWaters” відкриває перед вами світ безмежних можливостей з великим вибором води, який включає солодку, негазовану та мінеральну воду. 

SeaStar

Червона ікра від ТМ “SeaStar” – це не просто продукт, це шедевр, який може прикрасити будь-яку важливу подію або просто зробити ваші повсякденні моменти особливими

Mileko

Молочні продукти “Mileko” – це різноманітні продукти, виробляються з найсвіжішого молока, включаючи молоко, йогурти, сметану, масло та багато іншого.

ХрустTime

“ХрустTime” – це ідеальний снек для перекусу вдома, в офісі або під час подорожей

Подільська марка

“Подільська марка” – це олія, крупи, цукор, борошно і ще 130 різних продуктів за доступними цінами від нашої ТМ

Подільські ковбаси

Торгова марка “Подільські ковбаси” пропонує вам доступні ковбасні вироби, які включають в себе ковбаси, сосиски та сардельки.